Galeria produktów

Absorbery

Główna zaleta naszego produktu to  likwidacja dudnienia i odbić dźwięku (pogłosu, szumienia, echa) pochłanianie dźwięków w średnich i wysokich częstotliwościach. Zjawiska takie występując w systemach wentylacji,  rekuperacji. 

Panel posiada najniższą podatność na działanie większości popularnych środków chemicznych – nie stwierdzono negatywnego wpływu na środowisko.

Główne zastosowania produktu: budownictwo, przemysł, motoryzacja, produkt stosowany do pochłaniania hałasu od źródła jego powstawania; redukcja hałasu generowanego przez maszyny przemysłowe.

Tłocznie ścieków i pompownie

Ich podstawowym zadaniem jest przepompowanie określonej objętości ścieków na pewną wysokość i odległość, w danej jednostce czasu.

W tłoczniach w odróżnieniu do pompowni ścieków, w procesie pompowania ścieków, wykorzystuje się system separacji zanieczyszczeń stałych znajdujących się w ściekach sanitarnych, Rozwiązanie to niesie za sobą szereg korzyści związanych z działaniem, eksploatacją i serwisowaniem obiektu. Pompownie natomiast wykonywane są przy zastosowaniach  połączonych z  komorą suchą. 

Szamba

Szambo lub dół chambeau (od fr. nazwiska Chambeau) to podziemny zbiornik zazwyczaj bezodpływowy, do którego odprowadzane są ścieki z domowych urządzeń kanalizacyjnych. Szamba mogą być podłączone do systemu kanalizacji miejskiej, gdzie stanowią rodzaj zbiornika retencyjnego zapobiegającego zatykaniu się uzbrojenia podziemnego.
Wykonywane przez na szamba są specjalnym typem zbiornika i wykonane są z polietylenu o wysokiej gęstości. Formownie rotacyjne umożliwia nam tworzenie niezwykle wytrzymałych i stabilnych zbiorników. Ze względu na zwartą konstrukcję (jeden element) wszystkie szamba charakteryzują się 100% szczelnością. Uformowana w ten sposób konstrukcja jest niezwykle odporna na warunki klimatyczne i pęknięcia. Przed dostarczeniem do klienta wszystkie nasze produkty przechodzą wymagające testy wytrzymałościowe, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i niezawodność funkcjonowania.
szambo

Separatory / Osadniki

Separator inaczej osadnik, to, jak wskazuje nazwa, urządzenie służące do oddzielenia jednej substancji od innych.

Znajduje on zastosowanie między innymi w oczyszczaniu ścieków, separacji substancji ropopochodych, czy w przemyśle spożywczym do separacji skrobi czy tłuszczów (tłuszczowniki).

Separatory, w zależności od zapotrzebowań klienta, wykonujemy w całości na zamówienie, z uwzględnieniem wszystkich wytycznych, z płyt płaskich, rur i zbiorników PE i PP.

osadniki

Rury PE

Rury PE i wykonane z nich rurociągi znajdują zastosowanie w sieciach wodociągowych, kanalizacyjnych oraz transportu chemikaliów.
Wykonane z polietylenu przez PE-System rury są trudnościeralne, chemoodporne, antystatyczne i odporne na korozję, dzięki czemu świetnie nadają się do zastosowań ekstremalnych, takich jak hydrotransportu piachu. Nasze rury służą między innymi do: budowy lodowisk, naśnieżania stoków narciarskich, w geotermii (i pompach ciepła), nawadniania upraw i ogrodów, po instalacje centralnego ogrzewania. Sposób montażu pozwala nam wyprodukować rurociąg o wielokilometrowej długości i grubości dzięki stosowaniu kształtek gwintowanych. Rury PE mają tą przewagę nad wykonanymi z innych materiałów odpowiedników, że są elastyczne i lekkie, dzięki czemu ich montaż z wykorzystaniem dużej ilości złączek jest łatwiejszy.
rura do budowy rurociagu przemyslowego

Kształtki i złączki PE, pływaki polietylenowe, inne

Kształtki i złączki PE
W PE-System wykonujemy kształtki i złączki wykonane z polietylenu i polipropylenu. Jesteśmy także w stanie łączyć przy ich pomocy konstrukcje wykonane z tych materiałów tworząc zaawansowane konstrukcje, do różnych zastosowań przemysłowych.

Pływaki i boje
Pływaki i boje wykonujemy z PEHD wysokiej gęstości. Pływaki produkowane w naszej firmie znajdują zastosowanie w budowie: kładek pomostowych, urządzeń wodnych, elementów przesyłowych oraz infrastruktury o charakterze sportowym i rekreacyjnym. Biorąc pod uwagę nośność oraz wyporność polietylenu możemy wyprodukować pływaki o praktycznie nieograniczonej długości.

Inne
Nie znalazłeś w naszej ofercie tego czego szukałeś? Skontaktuj się z nami, a może będziemy w stanie Ci pomóc.

Zbiorniki PE

W PE-System zajmujemy się produkcją na zamówienie zbiorników prostopadłościennych i cylindrycznych z polietylenu (hdpe: PE 1000, PE 500,
PE 300 i PE 100) i polipropylenu o pojemnościach od 5 do 100 tysięcy litrów. 


Nasze zbiorniki wykonujemy i dostosowujemy do wymagań naszych klientów. Są idealne do zbierania oraz przechowywania różnego rodzaju cieczy czy chemikaliów. Zbiorniki nie ulegają korozji, nie przeciekają i są bardzo wytrzymałe. Utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste ponieważ tworzywa sztuczne są podłożem mało adherentnym. Nasze zbiorniki jesteśmy w stanie wyposażyć w dowolną ilość otworów, odpływów i dopływów, drabiny czy poziomowskazy. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. Każdy zbiornik przed opuszczeniem naszej firmy przechodzi próbę szczelności. Gwarantujemy solidność wykonania i niezawodność działania.

Desorbery

Desorber jest urządzeniem, używanym między innymi w instalacjach
uzdatniania wody.

Jest to urządzenie bezciśnieniowe, składające się z kolumny oraz zbiornika o odpowiedniej wielkości. Do przykładowych zastosowań desorberów należą np.: bezciśnieniowe natlenianie wody, odżelazianie i odmanganianie wody, dekarbonizacja, demineralizacja metodą jonitową. Desorbery i ich elementy wykonujemy z polietylenu o wysokiej gęstości i polipropylenu, na zamówienie, dostosowane w całości do potrzeb naszych klientów.
desorbery

PE-SYSTEM

ul. Starogardzka 16a
83-210 Zblewo
Polska
NIP: 592-124-10-66

PE-SYSTEM © 2020 All rights Reserved.

Nowoczesne i szybkie strony internetowe Adwebs