Absorbery

Absorbery akustyczne

Absorbery akustyczne to nic innego jak rodzaj panelu, mającego za zadanie likwidowanie dudnienia oraz odbić dźwięku, takiego jak pogłos czy echo. 

 

Wykorzystywane są również jako pochłaniacz dźwięków w średnich i wysokich częstotliwościach. Produkowany przez nas absorber akustyczny posiada najniższą podatność na działanie większości popularnych środków chemicznych co oznacza, że nie ma on negatywnego wpływu na środowisko naturalnie.

Zastosowanie absorberów szerokopasmowych

Nasze produkty mogą być wykorzystywane w rozmaitych gałęziach przemysłu – na przykład w budownictwie. Absorbery szerokopasmowe to jeden z najtańszych, a jednocześnie najbardziej skutecznych materiałów do obniżenia niepożądanych odbić dźwięków. Podobną funkcję pełni w motoryzacji, ponieważ za jego pomocą tłumi się drgania i „skrzypienie” elementów tapicerki. Dodatkowo wykorzystuje się je też do wyciszania drzwi, co jest szczególnie ważne dla osób, które lubią słuchać w swoim samochodzie muzyki w najlepszych, niemal audiofilskich warunkach. W wielu firmach niezależnie od branży absorbery pochłaniają dźwięk wydobywający się z różnego rodzaju maszyn. W naszej ofercie mamy m in. obudowy wentylatorów chemicznych, pochłaniające wydobywające się z wirników buczenie, a jednocześnie wykazująca wysoką odporność na chemikalia.

PE-SYSTEM

ul. Starogardzka 16a
83-210 Zblewo
Polska
NIP: 592-124-10-66

PE-SYSTEM © 2020 All rights Reserved.

Nowoczesne i szybkie strony internetowe Adwebs