Zbiorniki z politetylenu i polipropylenu

Zbiorniki PE

W PE-System zajmujemy się również produkcją zbiorników prostopadłościennych i cylindrycznych z polietylenu i polipropylenu o pojemnościach od 5 do 100 tysięcy litrów. Nasze zbiorniki z PE wykonujemy na zamówienie, dostosowując każdy produkt do potrzeb klienta. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego nie ma możliwości, by nasze produkty uległy korozji. W dodatku nasze zbiorniki z PE na wodę czy inne substancje są całkowicie szczelne oraz wytrzymałe na różne działanie czynników zewnętrznych.

Zbiorniki pod nadzorem UDT

Urząd Dozoru Technicznego to działający od 2000 roku państwowy organ zajmujący się szkoleniem w zakresie podnoszenia kwalifikacji wytwórców urządzeń technicznych oraz pogłębianiem wiedzy dotyczącej prawidłowej i bezpiecznej pracy z użyciem tych narzędzi. To także jednostka, zajmująca się certyfikacją systemów zarządzania, osób oraz wyrobów. Zbiorniki pod nadzorem UDT – co to oznacza dla klienta? Produkty podlegające nadzorowi są ściśle opisane w przepisach, przede wszystkim w ustawie z dnia 21 grudnia 2000 roku o dozorze technicznym. Podpowiadamy naszym klientom, który zbiornik powinien być pod nadzorem UDT, tak aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Zamawiając zbiorniki PEHD czy innego materiału w PE-System masz pewność, że jest to produkt najwyższej jakości, który pomyślnie przejdzie wszelkie kontrole.

Zbiorniki na ciecze żrące

zbiorniki z PEPolipropylenowe i polietylenowe zbiorniki na ciecze żrące to doskonały wybór jeśli Twoje przedsiębiorstwo lub firma produkuje bądź używa substancji oraz preparatów chemicznych, zakwalifikowanych w przepisach jako niebezpieczne. Aby otrzymać zezwolenie na eksploatację takiego zbiornika, musi on przejść tzw. badanie odbiorcze w warunkach gotowości do pracy. Jednym z jego elementów jest badanie szczelności. Nasze zbiorniki polipropylenowe i polietylenowe na ciecze żrące przechodzą drobiazgowe kontrole, łącznie z próbą szczelności, więc decydując się na nasz produkt nie musisz się obawiać o trudności związane z uzyskaniem niezbędnych zezwoleń. Ze swojej strony zapewniamy również poświadczenie o wykonaniu i przebadaniu zbiornika zgodnie z dokumentacją techniczną, oraz warunkami, które są określone w nadanym uprawnieniu do wytwarzania, jak również instrukcję eksploatacji zbiornika. Te dokumenty będą niezbędne do skompletowania pełnej dokumentacji, niezbędnej do tego, aby uzyskać zezwolenie na użytkowanie zbiornika na ciecze żrące z polietylenu i polipropylenu.

Zbiorniki na wodę

Oprócz zbiorników chemicznych PE oferujemy również zbiorniki retencyjne PE. Ich zaletą jest fakt, że bardzo łatwo utrzymać je w czystości, ponieważ tworzywa sztuczne są materiałem mało adherentnym. Nasze zbiorniki na wodę PE jesteśmy w stanie wyposażyć w dowolną ilość otworów, odpływów, dopływów, jak również w drabiny czy poziomowskazy. Produkujemy również zbiorniki bezodpływowe z PE, które mogą pełnić zarówno funkcję magazynującą deszczówkę, jak i być wykorzystane jako zbiornik na nieczystości.

PE-SYSTEM

ul. Starogardzka 16a
83-210 Zblewo
Polska
NIP: 592-124-10-66

PE-SYSTEM © 2020 All rights Reserved.

Nowoczesne i szybkie strony internetowe Adwebs