Wanny przemysłowe

Wanny polietylenowe i polipropylenowe

Wanny wykonane z tego tworzywa pełnią rolę swego rodzaju zabezpieczenia przed skutkami wszelkich niekontrolowanych wycieków. Wanny polietylenowe i polipropylenowe można ze sobą łączyć, dzięki czemu klient może stworzyć powierzchnię roboczą o pożądanych przez niego wymiarach. Co ważne, dobre wanny polipropylenowe i polietylenowe mogą być wykorzystywane nie tylko jako zabezpieczenie beczek z chemikaliami i substancjami żrącymi, ale również jako podłoże do składowania akumulatorów czy pojemników z niebezpieczną zawartością.

Jakie wanny polipropylenowe i polietylenowe wybrać?

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn oraz doświadczonym specjalistom firma PE-System może dopasować produkcję tanich wanien polietylenowych i polipropylenowych do konkretnych wymagań danego klienta. Wyprodukowane przez nas wanny są w stanie wyłapywać nawet kilkadziesiąt litrów ewentualnego wycieku, przez co nie wymagają ciągłego nadzoru w obawie przed przepełnieniem. Możemy również zaprojektować system przepływowy pomiędzy paletami w taki sposób, aby w razie potrzeby substancje mogły równomiernie rozłożyć się na całym obszarze roboczym.

 

Wciąż zastanawiasz się, jakie wanny polietylenowe i polipropylenowe będą najlepsze dla Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami – udzielimy Ci wszelkiej niezbędnej pomocy.

PE-SYSTEM

ul. Starogardzka 16a
83-210 Zblewo
Polska
NIP: 592-124-10-66

PE-SYSTEM © 2020 All rights Reserved.

Nowoczesne i szybkie strony internetowe Adwebs