Pojemniki z Polietylenu i Polipropylenu

PE-System specjalizuje się w produkcji wielu różnych zbiorników i pojemników o różnorakich zastosowaniach. Nasi inżynierzy są w stanie zaprojektować i wykonać pożądane przez naszych klientów produkty. Podobnie jest w przypadku pojemników na wodę lub mięso z polistyrenu i polietylenu, które są w pełni bezpieczne oraz w żaden sposób nie zanieczyszczają przechowywanej zawartości.

Polipropylenowe i polietylenowe pojemniki na wodę

Jesteśmy w stanie wyprodukować różne rozmiary pojemników na wodę o wymaganych przez klienta pojemnościach. Pojemniki na wodę z polietylenu i polipropylenu mogą być bezpiecznym magazynem tej cieczy na wypadek przerw w jej dostawie lub innych, określonych okolicznościach. Nasze zbiorniki wyprodukowane są z solidnego tworzywa sztucznego o odpowiedniej grubości, przez co są niezwykle wytrzymałe. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wytworzyć pojemniki na wodę polipropylenowe i polietylenowe o dowolnych kształtach czy konfiguracjach. Tego typu zasobniki przydadzą się również w przypadku chęci gromadzenia deszczówki, która później z powodzeniem można wykorzystać np. do podlewania ogródka. Polipropylenowe i polietylenowe pojemniki na wodę to dobry pomysł na zabezpieczenie źródła niemal każdej cieczy spożywczej.

Pojemniki na mięso z polipropylenu

pojemnik z polietylenu i polipropylenuDo transportu mięsa oraz innych produktów spożywczych niezbędne są odpowiednie skrzynki. Polipropylenowe i polietylenowe pojemniki na mięso zapewniają higieniczne przechowywanie wszelkich artykułów spożywczych. Nasza firma jest w stanie dostosować parametry produkcyjne zamówienia do konkretnych potrzeb klienta. Możemy np. wykonać w naszych produkcjach odpływy, pomagające wydostać się na zewnątrz nadmiarowi wody. Pojemniki na mięso z polipropylenu i polietylenu są całkowicie bezpieczne i zdatne do transportu oraz przechowywania jedzenia.

 

 

Jeśli masz więcej pytań dotyczących naszych produktów – skontaktuj się z nami!

PE-SYSTEM

ul. Starogardzka 16a
83-210 Zblewo
Polska
NIP: 592-124-10-66

PE-SYSTEM © 2020 All rights Reserved.

Nowoczesne i szybkie strony internetowe Adwebs