Meble z tworzyw sztucznych

Szafy i inne meble polietylenowe

Meble odporne na ciecze żrące powinny być dobieranie w zgodzie z tym, jakie substancje mają być w nich lub na nich przechowywane. Często różne chemikalia muszą być przechowywane w odosobnionych miejscach, aby nie powodować ryzyka zajścia niebezpiecznej reakcji. W PE-System doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze produkty podlegają ścisłym kontrolom jakości, oraz zostały zaprojektowane przez wybitnych fachowców w tej branży.

Szafy z polipropylenu i polietylenu

stoły przemyslowe polipropylenoweNajpopularniejszym produktem, jeśli chodzi o odporne meble na ciecze żrące są szafy z polietylenu i polipropylenu. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego idealnie nadają się do przechowywania kwasów lub cieczy zasadowych. Bez trudu oprą się nawet agresywnym chemikaliom. Użycie takiego, a nie innego materiału do ich wyprodukowania jest gwarantem, że polietylenowe i polipropylenowe szafy nigdy nie ulegną skorodowaniu. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaprojektować różne rodzaje tego mebla. Jeśli konieczne jest, aby w jednej szafie znajdowały się dwie różne ciecze (np. żrące i palne) to możemy wykonać podwójną szafę z osobnymi drzwiami i solidnym przedzieleniem. Możemy również wyposażyć szafy w wanny, które wychwycą ewentualne wycieki wszelkich substancji. Jeśli zastanawiasz się, jakie szafy polipropylenowe i polietylenowe będą najlepsze do Twojego modelu działalności – skontaktuj się z nami!

Ławy i stoły przemysłowe

Meble wykonane z tworzyw sztucznych przydadzą się wszędzie tam, gdzie klasyczne wyposażenie byłoby narażone na przyspieszoną degradację ze względu na panujące warunki. Ławy przemysłowe polietylenowe i polipropylenowe sprawdzą się w miejscach, gdzie w użytku są żrące substancje. Podobne zastosowanie mają stoły przemysłowe polietylenowe i polipropylenowe, na których można stawiać pojemniki z cieczami i nawet w przypadku wydostania się ich na zewnątrz – nie spowodują uszkodzeń. Polipropylenowy i polietylenowe stoły oraz ławy przemysłowe to doskonały wybór nie tylko w firmach, mających na co dzień do czynienia z niebezpiecznymi substancjami. Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji na temat produkowanego przez nas asortymentu.

PE-SYSTEM

ul. Starogardzka 16a
83-210 Zblewo
Polska
NIP: 592-124-10-66

PE-SYSTEM © 2020 All rights Reserved.

Nowoczesne i szybkie strony internetowe Adwebs